Polerka Lakieru – Zabłyśnij pełnym blaskiem

Autocomplex oferuje państwu pełne usługi z zakresu autodetailingu zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz auta. Przeprowadzamy procesy czyszczenia wnętrz, prania tapicerek, konserwacji elementów skórzanych, vinylowych. Proponujemy również korekty powłoki lakierniczej oraz zabezpieczenia lakieru woskami naturalnymi, syntetycznymi, powłokami kwarcowymi i ceramicznymi

Jeśli masz nowe auto i chciałbyś je zabezpieczyć jeszcze przed wyjazdem z salonu, skontaktuj się z nami. Zajmiemy się Twoim pojazdem już od momentu zakupu i pomożemy o nie zadbać.

Wykonujemy usługi z zakresu czyszczenia i konserwacji dachów w autach typu cabrio.Oferowane przez nas usługi to bardzo czasochłonne i żmudne procesy wymagające dużej wiedzy i umiejętności praktycznych. Pracujemy ma wysokiej klasy kosmetykach samochodowych i nowoczesnych narzędziach. Ceny i zakres usług są ustalane indywidualnie po oględzinach auta, zapraszam do działu kontakt.

Kosmetyka wnętrza

Odkurzanie, czyszczenie elementów plastikowych i vinylowych całego wnętrza, pranie wykładzin podłogowych, pranie wykładzin bagażnika, pranie podsufitki, pranie foteli i kanapy (ew. czyszczenie i konserwacja tapicerki skórzanej), czyszczenie dywaników podłogowych, zabezpieczenie elementów plastikowych i vinylowych, czyszczenie szyb.

Czas trwania 1 dzień

Odświeżenie lakieru

Mycie auta, odtłuszczanie lakieru, usuwanie plam z żywicy, smoły, owadów, usuwanie nalotów drogowych i wtrąceń, glinkowanie, mechaniczne odświeżenie powłoki lakierniczej jednoetapowe, zabezpieczenie lakieru woskiem naturalnym lub syntetycznym. Usługa przeznaczona dla lakierów pojazdów wcześniej poddanych kompleksowej renowacji lakieru, fabrycznie nowych lub z delikatną oksydacją.

Czas trwania 1 dzień

Korekta lakieru (polerka)

Mycie auta, odtłuszczanie lakieru, usuwanie plam z żywicy, smoły, owadów, usuwanie nalotów drogowych i wtrąceń, glinkowanie, 4 etapowe polerowanie, lakieru zabezpieczenie lakieru woskiem naturalnym lub syntetycznym, na życzenie powłoka kwarcowa. Usługa przeznaczona dla lakierów pojazdów porysowanych od myjni, z licznymi uszkodzeniami lakieru

Czas trwania 1-4 dni

Usługa Nowe Auto

Usługa przeznaczona dla aut nowych, z salonu lub z niewielkim przebiegiem.

Mycie auta, odtłuszczanie lakieru, usuwanie plam z żywicy, smoły, owadów, usuwanie nalotów drogowych i wtrąceń, glinkowanie, mechaniczne odświeżenie powłoki lakierniczej jednoetapowe, zabezpieczenie lakieru woskiem naturalnym lub syntetycznym. hydrofobizacja wszystkich szyb, konserwacja opon, czyszczenie wszelkich powierzchni plastikowych na zewnątrz i wewnątrz auta takich jak: deska rozdzielcza, boczki drzwi, gałka zmiany biegów, mieszek, pedały, osłony przeciwsłoneczne, popielniczka, uszczelki drzwi, plastikowe elementy komory silnika i bagażnika, mycie szyb na zewnątrz i wewnątrz, impregnacja tapicerki materiałowej lub z alcantary, zabezpieczenie tapicerki skórzanej.

Czas trwania 1-2 dni

USŁUGA / TYP AUTA

Segment A i B

Segment C i D

Pozostałe SUV/VAN

Odświeżanie lakieru 400 600

800

Korekta lakieru

800

1000

1200

Nowe Auto

700

900

1100

Hydrofobizacja szyb

od 50

Polerowanie lamp reflektorów

od 150 / sztuka

Kosmetyka wnętrza + pranie tapicerki materiałowej

300

400

500

Kosmetyka wnętrza + tapicerka skórzana/alcantara

350

450

550

Impregnacja tapicerki materiałowej i miękkich dachów cabrio

100 – 250

Powłoka kwarcowa (nowe auto)

800

1000

1200

Powłoka kwarcowa (z korektą lakieru)

1400

1800

2000