Polerowanie Lamp

Obraz 064Zmatowienie zewnętrznej części lampy jest przyczyną utraty sprawności świetlnej reflektora.
Reflektor samochodowy podczas eksploatacji ulega zużyciu.
Efektem tego jest osłabienie strumienia światła emitowanego oraz zmiana jego parametrów geometrycznych (zanik lub rozmycie granicy światła i cienia).

 

Głównymi przyczynami tego zjawiska są:
— zmatowienie, zarysowania i utlenienie poliwęglanu na zewnętrznej powierzchni klosza
Czynniki powodujące słabe świecenie reflektora samochodowego to:
— zmatowienie zewnętrznej powierzchni klosza
— zakurzenie wewnętrznej powierzchni klosza
— zakurzenie soczewki reflektora
— zakurzenie odbłyśników (lub ich zniszczenie)
— usterki elektryczne.
– zarysowania powierzchni zewnętrznej klosza
Przeprowadzamy renowacje reflektorów które są zmętniałe, pożółkłe,zażółcone, porysowane oraz takie które wydają się już zużyte lub nieprzydatne.
Zależnie od stopnia zużycia plexi regeneracja przebiega w kilku etapach. Każdy etap regeneracji wymaga doboru odpowiednich materiałów polerskich i stosowania specjalnych gąbek i ściereczek, a efekt końcowy najczęściej jest wprost olśniewający!
Renowacja jednego reflektora trwa 0,5 do 1 godziny – kończy ją nałożenie trwałej warstwy ochronnej przeciw promieniowaniu UV.  W większości przypadków jest to regeneracja reflektorów bez ich demontażu.

Renowacja powłoki lakierniczej to nie wszystko. Samochód z pięknym lakierem o głębokim połysku i doskonałym „wet looku” nigdy nie będzie wyglądał wspaniale w zestawieniu z pożółkłymi czy zszarzałymi reflektorami. Drugim niezmiernie ważnym aspektem, a z punktu widzenia bezpieczeństwa na drodze, najważniejszym, jest kwestia widoczności po zmroku. Zniszczone i zmatowione reflektory w drastycznym stopniu ograniczają widoczność, przez co bezpieczeństwo nasze i innych użytkowników dróg jest narażone na szwank.
Aby reflektory zapewniały odpowiedni komfort i bezpieczeństwo podróży, oraz wyglądały równie dobrze jak reszta samochodu, zaleca się ich renowację.
W zakres Renowacji Reflektorów wchodzi:
–– bezpieczne usuwanie rys, zarysowań
–– usuwanie zżółknięć i plam po silnej chemii czyszczącej (np. z myjni bezdotykowych)
–– zabezpieczenie kloszy lamp przed dalszą degradacją specjalną powłoką ochronną
–– wszystkie prace nad reflektorami wykonywane są z dbałością o specjalny film, którym większość reflektorów jest pokryta.
Wykonaj renowację reflektorów i bądź bezpieczny nocą na drodze!

CENA JUŻ OD 100 PLN !!!