Klimatyzacja

Konfort_760R_Bus_gno

Serwis Klimatyzacji

Serwis klimatyzacji przeprowadzany jest na w pełni automatycznym urządzeniu firmy texa 760r, przez wyszkolonego pracownika. Poprawnie działająca klimatyzacja samochodowa gwarantuje właściwą wymianę powietrza wewnątrz auta, a zatem pozwala na utrzymanie odpowiedniej temperatury i poziomu wilgotności. Sprawdza się nie tylko latem, ale także zimą, dlatego niezwykle ważne jest dbanie o jej sprawność. W przypadku, gdy zauważymy słabą siłę nawiewu, odczujemy niewystarczająco schłodzone powietrze lub nieprzyjemny zapach, należy zgłosić się do punktu, który zajmie się naprawą instalacji. Należy także pamiętać, że układ ten składa się z różnych części, które się zużywają w toku eksploatacji. Dlatego istotne jest ich regularne sprawdzanie i ewentualna naprawa usterek, co pozwoli zachować wysoką wydajność instalacji.

Klimatyzacja serwis – tylko 120 pln

Odgrzybianie klimatyzacji

Ozonowanie jest oddziaływaniem 3 atomową cząsteczka tlenu , uznawaną przez ministerstwo zdrowia jako naturalny środek odkażania mikrobiologicznego. Ozon dociera w najbardziej niedostępne zakamarki samochodu i układu klimatyzacyjnego. Ozon nie jest agresywny dla żadnych powierzchni i urządzeń w porównaniu z innymi środkami odkażania chemicznego.

Zakres działania ozonu:
–– usuwa alergeny (roztocza, pleśnie, grzyby, pyłki)
–– usuwa wszelkie zapachy (dymu papierosowego, zapachów odzwierzęcych i innych)

–– niszczy i usuwa mikroorganizmy

–– odkaża wnętrze samochodu

Ozonowanie to : 100% skuteczności, błyskawiczny czas reakcji ,brak używania środków chemicznych ,brak skutków ubocznych.

Ozonowanie układu klimatyzacji i wnętrza samochodu to inaczej dezynfekcja metodą ozonową do której używa się generatora ozonu pracującego w zamkniętym samochodzie.

Zastosowanie ozonu jest bardzo skuteczne i bezpieczne, nie istnieje żadne zagrożenie odbarwienia tapicerki samochodowej.

Pamiętajmy o naszych dzieciach podróżujących z nami samochodem. To one są szczególnie wrażliwe na alergeny jakimi są pleśnie i grzyby.

Odgrzybianie — 80 pln